VINOBRANÍ V KLÁŠTEŘE

  Srdečně vás zveme na další, již 10. ročník VINOBRANÍ V KLÁŠTEŘE, který se uskuteční 3. 9. 2023 od 14.00 hodin na zahradě Domova sv. Karla Boromejského v Praze – Řepích, K Šancím 50. Program bude jako obvykle bohatý.

Pozvánka na přednášku a prohlídku jednoho z pražských skvostů

Srdečně vás zveme na přednášku i prohlídku jednoho z pražských skvostů. Nadace sester Boromejek pořádá ve spolupráci s Cestami pomoci, z. s. přednášku na téma současná Ukrajina a cesty pomoci. Pracovníci humanitární organizace se s námi podělí o své zkušenosti i zážitky z cest, které osobně absolvovali do válečných zón na Ukrajině. Zároveň jsme využili …

Pozvánka na přednášku a prohlídku jednoho z pražských skvostů Pokračovat ve čtení »

Velikonoční přání

   Požehnané velikonoční svátky plné radostné naděje ze života, který se nás tak silně dotýká v tomto čase přicházejícího jara.

Materiální sbírka na pomoc Ukrajině

Další materiální sbírkou chceme pomoci lidem na Ukrajině. Ve spolupráci s našimi partnery tyto věci převážíme a předáváme lidem přímo ve vesnicích a městech postižených válkou. Jedná se o chersonskou, charkovskou, žytomyrskou a bachmutskou oblast. Pokud se k nám chcete přidat, věci je možné přivážet do Hangárů Goretti. Více informací naleznete na letáku.  Děkujeme že …

Materiální sbírka na pomoc Ukrajině Pokračovat ve čtení »

NADACE SESTER BOROMEJEK SLAVÍ 30 LET

   Letos naše NADACE SESTER BOROMEJEK slaví 30 let od jejího založení. Budeme si to připomínat v průběhu celého roku prostřednictvím nejrůznějších aktivit a projektů. Jde nám především o spolupráci, sdílení a propojování pomoci. I v tomto roce se těšíme z toho, že jste a budete s námi. Děkujeme za vaši podporu i důvěru.

Vánoční přání

Milí přátelé, děkujeme vám všem za vaši přízeň, podporu a důvěru. Krásné svátky.

Přejít nahoru